Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda
Bilişim sektöründe 18 yıldan bu yana yüzlerce kurumsal firmaya hizmet veren Mevki Yazılım, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen hizmet anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne Mevki Yazılım, müşteri portföyünü güçlendirmeye devam etmektedir. Firmamızın müşterileri ile arasındaki bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.
Değişen teknolojik şartlar sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Mevki Yazılım da her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.
Üretilen inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olunmaktadır. Bunu yaparken, optimum maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösterilmektedir.
Mevki Yazılım kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır.
Faaliyet alanlarımız arasında; web tasarımı ve yazılımları, içerik yönetim sistemleri ve hizmetleri, e-ticaret uygulamaları, arama motoru optimizasyonu, içerik güncelleme, yazılım geliştirme, takip, analiz ve raporlama, web stratejileri oluşturma, e-katalog, banner tasarımları gibi hizmetler yer almaktadır.

Vizyon Misyon

Vizyonumuz

Öncelikli olarak Türkiye'de web tasarım, domain/hosting hizmeti ve e-ticaret uygulamalarında lider kuruluş olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin tüm isteklerine profesyonel bir hizmet anlayışı ile cevap vermek, bunun sonucu olarak kendilerini web ortamında daha iyi tanıtmalarını sağlamak

Neden Biz

18 yıllık tecrübe ile müşterilerimizin tüm isteklerine profesyonel bir hizmet anlayışı ile cevap veriyoruz

Müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Kaliteli projeler teslim etmeyi amaç ediniyoruz.

Güveni ve anlayışı en ön planda tutuyoruz.

Dürüstlükten ve şeffaflıktan taviz vermiyoruz.

FİNYAZ
Web Tabanlı Ön Muhasebe Programı

Pratik ve kullanışlı arayüzü ile gelir ve giderlerinizi istediğiniz yerde ve zamanda kolaylıkla takip edin.

İnternet erişiminizin olduğu her yerden hızlı ve kolayca muhasebe takibinizi sağlayabilirsiniz.

Finyaz Web Tabanlı Ön Muhasebe Programı’nı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her anda sınırsız destek hizmetimizden faydalanın.

Anlaşılır ve pratik arayüzü sayesinde ön muhasebenizi tutmanız artık çok kolay.

Ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın